КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Згурівська районна організація
Радi вітати Вас на сайті Згурівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України!Сила профспілки - в її єдності і солідарності, гнучкості і сміливості.Віримо, що зможемо прововими методами змусити рахуватися з наймасовішою громадською організацією РАЙОНУі бути активними її будівниками в аспекті цивілізованості і врахування інтересів освітян
Меню сайту

погода в Згурівці
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу


Згурівка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Корисні посилання
Офіційний веб-портал ФПУ

Київська обласна організація профспілки

Профспілка працівників освіти та науки

Інститут інноваційних технологій

Міністерство молоді та спорту

Головне управління освіти та науки

КОІПОПК

Згурівський РМК

Новоолександрівський НВК

Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Аркадіїївська ЗОШ

Жуківський НВК

БДЮТ

Красненський НВК

Українські новини

Супутникова мапа

Згурівського району

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.05.2024, 10:31

Головна » 2023 » Травень » 17 » Слухання у комітеті ВРУ з питань освіти
11:17
Слухання у комітеті ВРУ з питань освіти
Слухання у комітеті ВРУ з питань освіти


Поновлення повноцінного очного навчання там, де це можливо є найважливішим, що потрібно зробити на шляху до подолання освітніх втрат в Україні.

На цьому наголосив міністр освіти і науки Оксен Лісовий за підсумками проведення слухань у комітеті ВРУ з питань освіти, науки та інновацій, присвячених освітнім втратам українських школярів.
За його словами, питання вимірювання та подолання освітніх втрат в Україні нині стоїть дуже гостро, адже крім «класичних» втрат, які є в кожному освітньому процесі, є прогалини, що виникли через пандемію та війну.
«Ускладнюється ситуація й тим, що втрати по країні є дуже нерівномірними. Комусь вдавалося повноцінно навчатися попри все, а у когось умов для навчання не було зовсім. Однак, говорячи про втрати і розриви, перш за все ми повинні на рівні держави визначитися із термінологією та методиками вимірювання. Це можуть бути різні моніторинги, дослідження та інструменти для оцінювання на місцях», – зазначає Лісовий.
Він також зауважив, що шляхи надолуження освітніх втрат можуть бути різними: перегляд та адаптація освітніх програм, розроблення експрес-курсів, створення додаткового цифрового контенту й розвиток Всеукраїнської школи онлайн, тьюторинг і адаптація освітнього процесу, щоб він був гнучкий та людиноорієнтований.
«Утім найважливіше, що ми повинні зробити, – поновити повноцінне очне навчання там, де це можливо. І тут знову повертаємося до питання безпеки і довіри – батьків до закладів освіти, дитини до вчителя, вчителя до держави. Окрему увагу надали питанню психологічної підтримки і учнів, і вчителів, і батьків», – зауважив міністр освіти і науки.

Переглядів: 64 | Додав: adminzgur | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz